• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Çorlu Peyzaj

Çorlu Peyzaj

Çorlu Peyzaj

Çorlu Trakya Tem Firmamızın kuruluş ve uzmanlık alanı olarak temel noktası olan Peyzaj Uygulamaları, Çorlu'nun en değerli mimarları tarafından projelendirilmektedir. Ana hatları belirlenen her proje alt kollara ayrılarak detaylandırılmakta ve komple bir iş hâline dönüşmektedir. Müşteri talepleri, arazi koşulları ve diğer teknik konuların işlenmesi sonucu oluşturulur. Uygulama alanında araziye ve mekâna uygun iş aletleri ve makineleri, işin gerektirdiği minimum personel istihdamı ile desteklenerek peyzaj mimarının gözetiminde istenilen noktalara aplike edilir. 

01) YAPISAL PEYZAJ UYGULAMA

Kurgulanıp tasarlanmış proje; doğal taş, metal, ahşap ve çimento gibi esaslı ürünler ile uygulamaya geçer. Montaj ve ankraj işlemleri yapılır.

KÜP TAŞ - PARKE TAŞ DÖŞEME

Hazırlanan projeye uygun malzemeler ile zeminler döşenir.

TRAVERS - AHŞAP UYGULAMA - PANEL ÇİT

Travers; duvar, merdiven ve çim içinde adım taşı uygulamalarında sıklıkla kullanılan oldukça popüler ve dekoratif bir malzemedir. Ahşap ürünler; duvar, bahçe kapısı, havuz deck, teras döşeme, pergola ve kameriye gibi bir çok alanda kullanılır. Panel Çit uygulamaları bahçe sınırlandırmalarında tercih edilir. 

DOĞAL TAŞ DÖŞEME

Müşteri taleplerine göre; dere taşı, granit, kayrak, traverten ve bazalt gibi taşların uygulanmasıdır.

02) BİTKİSEL PEYZAJ UYGULAMA

Altyapı sonrası mekân ve araziye getirilen bitkisel toprağın uygulanma işlemidir. Projeye göre alana dizimi yapılan bitkilerin final sunumu yapılır.