• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Apartman Dezenfeksiyonu

Apartman Dezenfeksiyonu

Apartman Dezenfeksiyonu

Çorlu'da, yeni yaşam alanlarına ihtiyaç duyulması ile yapı ve inşaat sektörü her yıl daha da büyümekte, modern görünümlü apartmanlar özellikle ulaşım kolaylığı olan bölgeler için en çok yatırım yapılan ortak yaşam alanları olarak tercih edilmektedir. Ailelerin konaklama ve barınma ihtiyaçlarını karşılayan apartmanların ortak yaşam alanları olması nedeniyle, apartman sakinleri zorunlu olarak gün içerisinde birçok kez giriş çıkış yapmaktadırlar. Bu hareketliliğin yanısıra ilkbahar ve sıcak yaz aylarında iyice gelişen canlılardan zararlı grubuna giren ve bulaşıcı yeteneğe sahip olan her türlü zararlının (küf, spor, bakteri, virüs ve diğer mikroorhanizmaların) kontrolü ve mücadelesi de bireysel olarak çok zor olmaktadır. Hijyen ve temizlik konusunda olumsuz etkilenmemek için yaşam alanının tümünün gözetim altında tutulması, olası salgın ve belirtileri başlamadan önlemeli, gerekli tüm tedbirleri almalı, hijyen uygulaması eksiksiz ve tam yapılmalıdır. Dolayısıyla apartman ve benzeri ortak yaşam alanları için dezenfeksiyon uygulamaları; konaklama alanlarında oluşacak virüs, bakteri ve zararlı mikroorganizma problemlerinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

Dezenfeksiyon şirketleri ve firmaları arasında üst sıralardaki yerini koruyan Trakya Tem olarak biz; bu noktada devreye giriyoruz ve gereken müdahaleyi gecikmeden tam zamanında yaparak, virüs, bakteri, küf, spor ve diğer zararlı mikroorganizmaları yaşam alanlarından uzaklaştırmak suretiyle apartman ve benzeri ortak yaşam alanlarında hijyenik ortamlar oluşmasını sağlıyoruz.

Profesyonel apartman dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız Trakya Tem, günün her saati (7/24) müşterilerinden gelen şikayet ve talepler doğrultusunda zaman kaybetmeden harekete geçmektedir.Uzman ekibi ile çevreye zarar vermeyen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, halk sağlığı alanında Biyosidal Ürünler Yönetmeliği usul ve esasları hakkında yönetmelik ve ilgili belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde biyosidal ürünleri kullanarak, ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmet vermektedir.Dezenfeksiyon hizmetimiz hakkında ayrıntılı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.