• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Marmaraereğlisi Baca Temizliği

Marmaraereğlisi Baca Temizliği

Marmaraereğlisi Baca Temizliği

Kış aylarının gelmesiyle birlikte soba kullanımı da başladı. Ülkemizde doğalgaz kullanımı yaygınlaşsa da önemli bir kısmı yine soba kullanımına devam etmektedir. Sobalarımızda kullandığımız kömürlerden karbon monoksit çıkıyor. Evlerimize kurduğumuz bacalar sayesinde bu gaz dışarıya boşaltılabiliyor. Gazın sağlıklı bir şekilde dışarı atılabilmesi için baca sistemlerinin sorunsuz çalışması gerekir. Bu aynı zamanda bacaların temizlenmesiyle de sağlanır. Kış aylarının çok çetin geçtiği illerimizden biri olan baca temizleme işlemlerinde firmamız profesyonel hizmet vermektedir.
 
Baca temizleme hizmetimizde oluşabilecek sorunlar önlenir. Kış aylarında soba kullanacak kişilerin sobalarını kullanmadan önce mutlaka bacalarını temizlettirmeleri gerekmektedir. Çünkü aylarca kullanılan bacalarda ticanikler oluşabilir. Oluşan bu tikler gazın sağlıklı bir şekilde dışarı atılmasını engeller. Yasaya göre, bu gibi durumlarda gaz dışarıya değil evlerin içine dağıtılabilir. Bu durum insanların sağlığını tehdit ediyor. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için her yıl baca temizliğinizi yaptırmanız gerekiyor.
 
Kışın başında baca temizliğinizi yaptırmadıysanız paniğe de gerek yok. Baca temizleme hizmetimizden yararlanarak bacalarınızın istediğiniz zaman temizlenmesini sağlayabilirsiniz.  Marmaraereğlisi Trakya Tem Ekiplerimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Alanında uzman çalışanlarımız bacalarınızın temizliğini sağlıklı ve doğru bir şekilde gerçekleştirmektedir. Temizlik işlemleri bittikten sonra bacanızın daha iyi çalıştığını görebilirsiniz. Bacanın temiz olması da sobanın daha iyi yanmasını sağlar.