• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Ters Ozmoz Sistemleri

Ters Ozmoz Sistemleri

Ters Ozmoz Sistemleri

Ters osmoz sistemleri bilinen ve kullanılan en hassas filtreleme teknolojisidir. Bu işlem esnasında basınca ihtiyaç duyulur. Bir pompa aracılığıyla sağlanan basınç, suyun istenen ölçülerde temizlenmesini sağlamaktadır. Sistemin kullanıldığı alanlar arasında

  • Acı kuyu sularının tatlı su haline getirilmesi,
  • Endüstride kullanılacak suyun hazırlanması,
  • İşlenmiş içme suyu üretimi ve
  • Besi suyu hazırlama yer almaktadır.

Canlılarda var olan osmoz sisteminin araştırılarak geliştirildiği ve su arıtma sistemlerinde kullanıldığı teknoloji ile çok yoğun bir basınç uygulanması ile birlikte suyun ortam değiştirmesi sağlanır. Farklı proseslerden geçerek sonuca ulaşan su son derece kaliteli bir içme suyu oluşturur. Sağlıklı su içerek vücudunuzda yaşanan yeniliklerin farkına kısa süre içinde varabilirsiniz. Sağlığınıza sağlık katan sistem ekonominize de katkı sağlar. Temiz ve taze su içerek vücut direncinizi artırabilir ve hastalıklardan korunabilirsiniz. İdeal içme suyunuzu kendiniz üreterek hem çevre hem de kendi sağlığınız için iyi bir şey yapmış olursunuz. Sürekli para ödemekten kurtulur ve yaptığınız yatırımın maliyetini kısa sürede çıkartırsınız. Kireçli olmayan suyunuz daha çabuk kaynar ve kapların temizlenmesi daha kolay olacaktır. Lezzet açısından farklı olan suya alışan damağınız farklı bir su içmek istemeyecektir. Yemeklerin doğal tadının daha fazla anlaşıldığı taze su eşliğinde ürettiğiniz suyu kullanmanın keyfini de yaşarsınız. Ekiplerimiz sizin için ideal olan ürün seçimini yapacak ve kurulumunda da verdiği hizmetler ile fark yaratacaktır. Tam zamanında tamamlanacak çalışmalar eşliğinde siz de sağlıklı bir hayata hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Özellikle evlerde kullanılan sistemler modern mutfaklar ile uyumludur. İster set üstü ister set altı kullanacağınız modeller ile ihtiyacınıza uygun olan suyunuza istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Sistem kullandıkça yeni su hazırlığına başlamakta ve almış olduğunuz hacimlerde su her zaman hazır tutulmaktadır. Sistemlerin düzenli olarak çalışması önerilmektedir. 20 günden fazla kullanılmayan sistemler içinde bakteri üretimi başlayacağı için bu süre sonunda cihazı çalıştırmadan önce ekiplerimizden teknik kontrol hizmeti alabilirsiniz.

Pompa gücüne göre belirlenecek olan ters osmoz sistemleri fiyatları kurulacak sistemin büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz verdiği hizmetler ile fark yaratmaktadır. Güncel teknolojiler ile verdiğimiz hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Kalite anlayışımızı sürekli yükseltir ve en hesaplı sistemler ile müşterilerimizin yanında yer alırız. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile bir aile ortamında çalışmalarımızı sürdürür ihtiyaçlara 7/24 kesintisiz olarak cevap veririz. Kaliteli bir su arıtma cihazı şebeke suyunun içindeki bütün istenmeyen maddeleri filtreler hapsetmekte ve ortaya sağlıklı bir ürün çıkmasını sağlamaktadır. Pek çok açıdan faydalı olan sistemler sayesinde siz de kaliteli su tüketmeye kısa süre içinde başlayabilirsiniz. Kendi suyunuzu hazırlayarak damacana su siparişi vermekten kurtulabilir ve kısa süre içinde cildinizden başlayarak gençleşme yaşayabilirsiniz. Toksinlerden arınan vücudunuz kısa süre içinde daha randımanlı çalışmaya başlayacak ve yoğun oksijen içerikli temiz su tüketimi ile her anlamda konforlu bir yaşama merhaba diyeceksiniz. Musluk suyundan hazırlayacağınız taze ve lezzetli suyunuz neredeyse sıfır maliyet ile evinize girecektir.