• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Fabrika Dezenfeksiyonu

Fabrika Dezenfeksiyonu

Fabrika Dezenfeksiyonu

Fabrika dezenfeksiyon içeriğinde hidrojen peroksit ve gümüş etken maddeleri bulunan dezenfektanlar ile virüsleri çalışma alanınızdan temizler. Korona virüs (covid-19) un hızla yayıldığı ve ölümlere sebep olduğu bu dönemde dezenfeksiyon uygulamaları ön plana çıktı. Virüs ve bakteriler bilindik temizlik yöntemleri ile temizlenmiyor. Virüs ve bakterilere karşı en etkin temizliği özel kimyasallar ile geliştirilmiş dezenfektanlar ile ortadan kaldırır. Trakya Tem ilaçlama dünya sağlık örgütü onaylı ithal dezenfektanlar ve yetkin personeli ile fabrika dezenfeksiyonu hizmetini vermektedir.

Fabrika ve endüstriyel sanayi alanlarında dezenfekte işlemi mutlaka yapılmalıdır. Aksi takdirde onlarca, yüzlerce insanın etkileşimde bulunduğu bu alanlar bulaşıcı hastalıkların yayılmasına sebep olur. Koronavirüs (covid-19) daha çok temas yoluyla bulaşan bir virüstür. Çalışma alanlarımızda yapılacak yüzey ve ortam dezenfeksiyonu bu riski en aza indirecek, bulaşıcılık oranı yüksek virüslerin yayılması önleyecektir. Koronavirüs (covid-19) salgını ile fabrika ve benzeri işletmeler dezenfekte hizmeti verdiğimiz ortak kullanım alanları.

Koronavirüs (covid-19) salgını ile birçok fabrika, işletme önlem olarak çalışma saatleri ve çalışan sayısında tasarrufa gitti. Dolayısıyla hastalığa karşı korunmak için üretim verimliliği büyük oranda etkilendi. Salgının başladığı günden beri yoğun olarak fabrika ve işletmelere dezenfeksiyon hizmetini vermeye devam ediyoruz. Çalıştığımız iş yerlerimizde ailemizden ve sosyal yaşamımızdan daha çok vakit harcıyoruz. Bu yüzden çalışma alanlarımızın mikrop ve virüslerden arındırılması hayati önem taşımaktadır. Çalışma alanlarımızın dezenfeksiyonunu için mutlaka sağlık bakanlığı ruhsatlı ve biyosidal ürün uygulayıcı sertifikası bulunan yetkilendirilmiş firmalardan hizmet alınmalıdır. Trakya Tem ilaçlama Çorlu’de sağlık bakanlığı tarafından çalışma ruhsatı, tse belgesi ve biyosidal ürün uygulayıcı sertifikalı personeli ile bu hizmeti profesyonel olarak vermektedir.