• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Çorlu Fabrika Temizliği

Çorlu Fabrika Temizliği

Çorlu Fabrika Temizliği

Çorlu’da merkezi bulunan Trakya Tem şirketi, Çorlu fabrika temizliği alanında gösterdiği başarılarıyla Çorlu'da endüstriyel üretim yapan tüm orta ve büyük ölçekli imalathanelerin temizliği için tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Fabrika ne kadar büyük olursa olsun tüm temizlik ihtiyacını en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirecek potansiyele sahip bir firmadır. Çorlu temizlik firmaları arasında saygın bir konumu bulunan Çorlu Trakya Tem firması, kurumsal temizlik şirketleri ile anlaşma yapmak ve kurumsal şirketlerden temizlik hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların  ilk adresi haline gelmiştir. Fabrika temizliğinin, fabrikanın hangi alanda hizmet verdiğine ve büyüklüğüne  göre değişen zorlukları bulunmaktadır. Bunlar, fabrika temizliği fiyatlandırmasını da etkileyen başlıca hususlardır.  

En güvenilen Çorlu fabrika temizliği firmaları içinde ön sıralarda bulunan  Çorlu Trakya Tem, Çorlu’da fabrika temizliği, sanayi alan temizliği, atölye ve imalathane temizliği, çeşitli işletmelerin temizliği, endüstriyel mekan temizliği gibi geniş yelpazede temizlik hizmet vermektedir. Çorlu temizlik firmaları değerlendirildiğinde kurumsal temizlik şirketleri olarak adlandırılan ve profesyonel hizmet sağlayan firmaların başında yer almaktadır.  Çorlu Trakya Tem firması, kendilerine gelen fabrika temizliği talebi sonrası yer araştırması / keşif yapar ve temizlenecek alanı gördükten sonra en uygun fiyatı müşterisine sunar. Büyük bir titizlikle ve tüm hijyen kurallarına riayet ederek gerçekleştirdiği temizlik hizmetinin uzun süre sürdürülebilmesi ve hijyenin sağlanması için müşterilerine detaylı bilgiler veren firma, sektörün liderleri arasında yer almaktadır. 

Çorlu temizlik firmaları olarak  fabrika temizliği hizmeti sunan kurumsal temizlik şirketleri arasında yer alan Çorlu Trakya Tem, temizlik alanındaki son teknoloji cihazları ve yüksek kalitede temizlik ürünlerini kullanan bir firmadır. Ayrıca temizlik sektöründe uzun yıllar çalışmış, alanında uzman deneyimli personeliyle fabrikaların her türlü iç mekan ve dış cephe temizliğini, bahçe düzen ve temizliğini gerçekleştirmektedir. Verdiği tüm sözlere sadık kalan  Çorlu Trakya Tem firması, müşterilerine verdiği gün ve saatte temizlik işlemini gerçekleştirip, alanı teslim etmektedir. Ayrıca bazı fabrikalar gece vardiyası şeklinde kurulan bir düzenle sürekli çalışırken, bazıları her gün veya hafta içi her gün şeklinde çalışma düzeniyle işletilmektedir. Çorlu fabrika temizliği alanında uzmanlaşmış Çorlu Trakya Tem, müşterilerinden gelen talep doğrultusunda temizlik saatlerini düzenlemektedir.